سرخط ویژه

درمان و رفع ترک روی پوست با لیزر

اگرچه ترک (خط و خطوط) پوست، درد و ناراحتی ایجاد نمی‌کند و یا منجر به هیچ‌گونه عوارض پزشکی نمی‌شود، اما می‌تواند موجب کمرویی شدید و کاهش قابل توجه اعتمادبه‌نفس افراد گردد. متاسفانه، بسیاری از راه‌حل‌های سنتی مانند کرم‌ها و لوسیون ها در این زمینه مؤثر نیستند.کلینیک سیب سرخ، با خرسندی و افتخار، تکنولوژی قدرتمند لیزر فرکشنال را برای درمان و رفع ترک روی پوست و بازسازی پوست تازه، صاف، سالم و زیبا به شما ارائه می‌کند.

در واقع، لیزر ترک (خطوط) پوست، نسبت به سایر روش‌ها، پیشرفت قابل توجهی در رفع این ترک‌های پوستی نشان می‌دهد:

 • بر خلاف کرم‌ها و لوسیون‌ها، لیزر ترک (خطوط) پوست، با تحریک رشد کلاژن جدید و بافت پوست تازه و سالم، می‌تواند قابل‌رویت‌ترین ترک (خط و خطوط) پوست را به طور کامل از بین ببرد.
 • بر خلاف عمل جراحی (که تنها می‌تواند ترک (خط و خطوط) پوست شکم را از بین ببرد)، لیزر ترک پوست می‌تواند برای رفع ترک (خط و خطوط) پوست در هر جایی از بدن مورد استفاده قرار گیرد!

رفع ترک پوست با لیزر، یک روش کاملاً غیر تهاجمی و بسیار ایمن است. این تکنیک دارای سطح بسیار بالایی از رضایت بیمار است و انجام آن سریع، راحت، مقرون به صرفه و با مدت استراحت بسیار کمی است. بنابراین اگر می‌خواهید پوستی نرم و بدون اسکار داشته باشید، از شما دعوت می‌کنیم امروز با کلینیک سیب سرخ تماس بگیرید.

تکنیک لیزر فرکشنال برای رفع ترک (خط و خطوط پوست) چگونه انجام می‌شود؟


کلید موفقیت از بین بردن ترک های لاغری ، بازسازی کلاژن موجود و تولید کلاژن جدید در عمق لایه درم است. این روش قدرتمند برای بازسازی پوست، شامل مهار کردن قدرت نور لیزر برای حذف لایه نازکی از پوست اطراف ترک پوست و متلاشی کردن بافت اسکار آن است. این فرایند باعث تحریک قابلیت خود- التیامی بدن برای بازسازی رشته‌های کلاژن موجود، رشد کلاژن جدید و تشکیل لایه‌های جدید و سالم پوست در محل ترک پوست است.

ریکاوری و نتایج پس از لیزر درمانی


رفع خط‌وخطوط و رفع ترک روی پوست با لیزر ، عوارض جانبی حداقل و موقتی دارد، که معمولاً شامل قرمزی و حساسیت به لمس بودن در منطقه درمان به مدت چند روز است. درمان ترک پوست نیاز به درمان شدیدتر و فشرده‌تری دارد و فرد ممکن است نیاز به زمان طولانی‌تری برای التیام داشته باشد.

برای نتایج مطلوب، بیشتر بیماران نیاز به جلسات درمانی متعددی دارند که این تعداد بستگی به دامنه و شدت ترک (خطوط ) پوست دارد. افراد دارای ترک (خط و خطوط) پوست بسیار شدید، پس از لیزر درمانی، کاهش قابل توجهی در عمق و شکل ظاهری ترک (خط و خطوط) پوست خود مشاهده خواهند کرد، اما رفع کامل این ترک‌ها امکان پذیر نیست.

تیم درمانی کلینیک سیب سرخ متشکل از پزشکان معتبر و پرستاران آموزش‌دیده و مجرب در تکنیک‌های تزریق و لیزر درمانی زیبایی پیشرفته می‌باشد و همگی آن‌ها دارای چندین دهه تجربه در این زمینه می‌باشند. هدف اصلی و آرمان این تیم مجرب در کلینیک سیب سرخ: ” کار و تلاش با نهایت همکاری و یکپارچگی برای فراتر رفتن از حد انتظارات شما به هر طریقی که ممکن است” می‌باشد. ما از شما دعوت می‌کنیم که امروز جهت تعیین نوبت با ما تماس بگیرید؛ ما مشتاقانه منتظر شنیدن صدای شما هستیم!

علت‌ ایجاد ترک (خطوط) پوست


ترک‌های پوست که تحت عنوان استریا نیز شناخته شده است، خطوط صورتی، قرمز، بنفش و یا سفید بر روی پوست هستند که ناشی از انبساط سریع و بیش از حد پوست می‌باشند. هنگامی که پوست بدن بیش از حد کشیده شود، ساختار مبتنی بر کلاژن در داخل درم (لایه میانی پوست) می‌تواند دچار شکستگی و یا پارگی گردد. هنگامی که این ساختار پشتیبان و حیاتی برای اپیدرم، به خطر بیفتد، پوست بدن نازک و کشیده شده و بافت اسکار ایجاد می‌شود؛ این در نهایت منجر به خطوط طولانی، گسترده و ناخوشایندی می‌شود که آن‌ها را “ترک‌های پوست” می‌نامیم.

کاندیدهای مناسب برای لیزر درمانی ترک‌های پوست


لیزر درمانی برای تمام افراد دارای ترک (خط و خطوط) پوست در شکم، شانه، ران، باسن مناسب است، اگر این ترک‌ها ناشی از این عوامل باشند:

 • نوسانات هورمونی و رشد سریع در دوران بلوغ
 • بارداری و زایمان
 • افزایش و کاهش وزن ناگهانی
 • عضله‌سازی شدید به علت بدن‌سازی و وزنه‌برداری
 • استفاده از استروئیدهای افزایش‌دهنده عملکرد توسط ورزشکاران و بدنسازان

مزایای لیزر درمانی برای رفع ترک (خطوط) پوست


 • پوستی بهتر، نرم و صاف بدون جراحی
 • مدت کم (یا فاقد) دوره بهبودی پس از درمان
 • بهبود ظاهر پوست
 • قابل تحمل بودن جلسات درمان

سوالات رایج


 • درمان ترک‌ها وخطوط پوست با لیزر چگونه است؟

ما از آخرین و جدیدترین فناوری لیزر در درمان سریع، غیر تهاجمی و با حداقل مدت زمان بهبودی ترک (خط و خطوط) پوست، بهره می‌گیریم. بازسازی پوست با لیزر فرکشنال، یک فناوری استاندارد طلایی برای درمان ترک‌های پوست است، که ظاهر ترک (خط و خطوط) پوست را تا ۸۰٪ کمرنگ می‌کند. لیزر فرکشنال، با از بین بردن سلول‌های آسیب‌دیده پوست توسط پرتوهای لیزر میکروسکوپی، موجب جوانسازی پوست می‌گردد. این عمل موجب تحریک روند درمان طبیعی و تجدید سلول‌های پوست سالم می‌شود. مزیت لیزر فرکشنال این است که دقیقاً می‌تواند پوست آسیب‌دیده را مورد هدف قرار دهد، بدون آنکه به پوست اطراف آن ناحیه، آسیبی وارد سازد. این ویژگی، راحتی بیمار را افزایش می‌دهد و سبب بهبودی سریع بیمار می‌گردد. علاوه بر این، لیزر درمانی می‌تواند برای موارد ظریف و خاص، بسته به نیاز بیمار، انجام شود.

 • آیا پس از یک جلسه، می‌توان متوجه تفاوت و نتیجه درمان شد؟

بدن شما برای شروع تولید کلاژن سالم در ناحیه تحت درمان، نیاز به زمان دارد. نتایج لیزر درمانی ممکن است بلافاصله قابل مشاهده نباشد. متقاضیان برای دستیابی به نتایج مورد نظر خود، ممکن است به جلسات متعدد نیاز داشته باشند. شایان ذکر است که بعد از هر جلسه، صافی پوست ناحیه تحت درمان، ۲۰٪ بهتر می‌شود. بعد از هر جلسه درمان، افراد شاهد بهبود بافت، قطر و عمق ترک (خط و خطوط) پوست خود خواهند بود.

 • آیا این درمان، تمام انواع مختلف ترک و خطوط پوست را برطرف خواهد کرد؟

اگر ترک و خطوط پوست شما دارای رنگدانه‌های قرمز است، توصیه ما استفاده ترکیبی از لیزر IPL، Nd-YAG و لیزر فرکشنال است. با انجام این کار می‌توان به حداکثر نتایج قابل مشاهده دست یافت.

 • هزینه درمان چقدر است؟

در طول مشاوره، پزشکان ما با ارزیابی وضعیت شما، ناحیه مورد نظرتان را برای لیزر درمانی مشخص خواهند کرد. سپس هزینه عمل، متناسب با نیازهای شما محاسبه می‌شود. به این دلیل که وضعیت هر متقاضی، منحصر به فرد است و بستگی به شرایط ترک (خط و خطوط) پوست او دارد.

 • چه نوع از ترک (خط و خطوط) پوست قابل درمان است؟

لیزر فرکشنال می‌تواند ترک (خط و خطوط) پوست ناشی از حاملگی، کاهش وزن، افزایش وزن و تغییرات بدن به علت بلوغ را درمان کند.

 • لیزر درمانی چقدر طول می‌کشد؟

این روش را می‌توان تنها در ۳۰ دقیقه (بسته به وسعت منطقه درمان) انجام داد.

 • آیا لیزر درمانی با درد همراه است؟

اکثر افراد در طول درمان ترک و خطوط پوست، کمترین میزان ناراحتی و درد را احساس می‌کنند. پزشک ارائه دهنده درمان می‌تواند گزینه‌های مدیریت درد را در اختیار شما قرار دهد.

 • چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز خواهد بود؟

اکثر افراد برای کسب نتایج زیبایی مطلوب، ممکن است به سه تا پنج جلسه درمان نیاز داشته باشند.

 • سرعت بهبودی پس از لیزر درمانی چقدر است؟

اکثر افراد بلافاصله پس از درمان می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند.

 • آیا عوارض جانبی وجود دارد؟

عوارض جانبی درمان ترک (خط و خطوط) پوست، شامل قرمزی موقت و همچنین خارش و تورم در محل درمان است، که معمولاً تا چند روز طول می‌کشد. سایر عوارض جانبی این درمان شامل تاول، کبودی، قرمزی طولانی مدت، روشن یا تیره شدن رنگ پوست، اسکار و پاک شدن یا کمرنگ شدن کک و مک پوست است. خطر عفونت در محل درمان، نادر است.

پزشکان کلینیک سیب سرخ با سال ها تجربه و دانش فراوان در این زمینه، عوارض جانبی را به حداقل رسانده اند.به این پست امتیاز دهید.
درمان و رفع ترک روی پوست با لیزر
۴٫۱۵ از ۲۰ رای

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme