سرخط ویژه

قیمت لیزر موهای زائد

بسیاری از بیماران ما از پایین بودن هزینه‌های لیزر موهای زائد به شگفت می‌آیند. هزینه جلسات لیزر موهای زائد با توجه به وسعت منطقه تحت درمان (صورت، بیکینی، پاها) و عوامل دیگر، متفاوت است.

عوامل مؤثر بر هزینه‌های معمول برای لیزر موهای زائد کدامند؟


وسعت منطقه درمان و سیستم لیزر موهای زائد ، بر هزینه‌ لیزر موهای زائد تأثیر می‌گذارد. به طور معمول، لیزر مناطق درمان کوچک‌تر، مثل لیزر مو بیکینی و صورت، دارای پایین‌ترین قیمت است، در حالی که لیزر مناطق بزرگ‌تر، مانند پاها و کمر، هزینه بیشتری دارد.

هنگام اقدام برای لیزر موهای زائد خود، به یاد داشته باشید که طول درمان متفاوت است و بسیاری از بیماران نیاز به چهار تا شش جلسه برای کاهش دائمی موهای زائد در صورت، پاها، کمر، بازوها، بیکینی و مناطق دیگر بدن خود دارند. هزینه لیزر موهای زاید اگر یکباره به صورت پکیج (جلسات متعدد) درنظر گرفته شود، اغلب با تخفیف محاسبه خواهد شد. این می‌تواند راهی مؤثر برای به حداکثر رساندن کیفیت نتایج و در عین حال، به حداقل رساندن هزینه باشد.

اگرچه هزینه تکرار درمان می‌تواند بالا باشد، اما غالباً گزینه‌هایی برای تأمین مالی رفع موهای زائد با لیزر وجود دارد.

تأمین مالی برای لیزر موهای زائد


مهم نیست که مایل به لیزر موهای زائد در کدام منطقه خود هستید، زیرا گزینه‌های تأمین مالی برای مقرون به صرفه‌تر شدن این عمل وجود دارد. هزینه‌های معمول لیزر موهای زائد، زمانی بسیار مناسب است که بیمار از برنامه‌های متعدد پرداخت که در بسیاری از مراکز جراحی زیبایی، ارائه می‌شود، استفاده کند. در بخش زیر، شما می‌توانید در مورد گزینه‌های تأمین مالی مختلفی که وجود دارد، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گزینه‌های تأمین مالی برای پرداخت هزینه لیزر موهای زائد


بسیاری از روش‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر نیاز به جلسات متعدد درمان‌ برای ارائه بهترین نتایج ممکن دارند. هر چند، لیزر موهای زائد در دراز مدت، می‌تواند ارزان‌تر از سایر روش‌های ازبین بردن موهای زائد باشد، اما پرداخت هزینه آن بدون کمک هنوز هم می‌تواند برای بسیاری از بیماران مشکل باشد.

علاوه بر این که بسیاری از مراکز لیزر موهای زائد، تخفیف قیمت با پکیج جلسات درمان را به بیمارن ارائه می‌کنند، بسیاری از گزینه‌های تأمین مالی نیز وجود دارد که بیماران می‌توانند برای کاهش هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی از آنها بهره‌مند شوند. بسیاری از متخصصین پوست و مراکز جراحی زیبایی، پرداخت اقساطی را به بیماران خود پیشنهاد می‌دهند. در موارد دیگر، تامین اعتبار از شرکت‌های تأمین مالی وابسته به متخصصین نیز می‌تواند راهی برای مقرون به صرفه ‌بودن لیزر موهای زائد باشد.

جلسه لیزر موهای زائد چقدر طول می‌کشد؟

به طور معمول قیمت لیزر موهای زائد در هر جلسه درمان ۳۰ دقیقه‌ای، کمتر از یک جلسه ۶۰ دقیقه‌ای خواهد شد. طول مدت جلسه لیزر به منطقه تحت درمان و ویژگی‌های منحصربه‌فرد موهای شما بستگی دارد. به عنوان مثال، از بین بردن موهای ضخیم و زمخت، سخت‌تر از موهای نازک و نرم است و به احتمال زیاد نیاز به جلسه درمان طولانی‌تری خواهد داشت.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد نیز به منطقه تحت درمان و ساختار موی فرد بستگی دارد. برخی ممکن است کمتر از ۴ جلسه نیاز داشته باشند، در حالی که افراد دیگر که دارای موهای ضخیم‌تر و مقاوم‌تر هستند، ممکن است به ۸ جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشند. همان‌طور که انتظار می‌رود، هرچه تعداد جلسات بیشتر باشد، هزینه آن بالاتر خواهد بود. اگر چه برخی از مراکز لیزر، برای پرداخت پیشاپیش جلسات لیزر، برای شما تخفیف درنظر می‌گیرند.

نوع مرکز درمان

اینکه کدام مرکز درمان را انتخاب می‌کنید، بر هزینه لیزر موهای زائد شما تاثیرگذار خواهد بود. درمانگاه‌هایی که در لیزر موهای زائد تخصص دارند، نسبت به مراکزی که در حوزه‌های دیگری مانند عمل جراحی و یا پوست تخصص دارند، اغلب هزینه کمتری برای لیزر موهای زائد در نظر می‌گیرند، اما لیزر موهای زائد را به صورت خدمات جانبی ارائه می‌دهند.

البته، انجام تحقیق کامل قبل از تصمیم گیری نهایی بسیار مهم است، زیرا فاکتورهای متعددی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بسیاری از این عوامل، به یکدیگر وابسته‌اند و در نهایت، بر کل قیمت لیزر موهای زائد  تاثیر‌گذار هستند.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme