سرخط ویژه

لاغری شکم و پهلوها با لیزر لیپولیز

روش لیپولیز (تجزیه) چربی‌ها به کمک لیزر برای لاغری شکم، روشی غیرتهاجمی بوده که جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن محسوب می‌شود. عمل زیبایی شکم با لیزر لیپولیز در کلینیک سیب سرخ بکار گرفته می‌شود.

لیزر لیپولیز بدون نیاز به عمل جراحی، درد، و یا زمان بهبودی، تغییرات چشمگیری را در اندازه چربی‌های شما ایجاد می‌کند. در این روش درمانی سلول‌های چربی به‌طور مستقیم مورد هدف لیزر قرار می‌گیرند. بدون خطر و به نحو مؤثری چربی‌های مناطق دردسرساز کاهش می‌یابند. مناطقی که تحت درمان قرار می‌گیرند می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کمر
 • قسمت میانی و پایین شکم
 • قسمت میانی و بالای کمر

لیزر لیپولیز درمان ایده‌آلی برای بدن‌های مختلف محسوب می‌شود. با این روش به‌صورت طبیعی از میزان چربی‌های نواحی شکمی شما کاسته خواهد شد. نواحی بدشکل بدن شما تغییر سایز خواهند داد و خوش‌فرم می‌شوند.

لیزر لیپولیز در کلینیک سیب سرخ


هدف این روش درمان چاقی شکم کاهش وزن نمی‌باشد. این روش برای کاهش ذخایر چربی که با رژیم غذایی و ورزش کاهش نمی‌یابند طراحی شده است. از جمله لاغری شکم و پهلو ها. در طول هر جلسه می‌توان بنا به تصمیم شما، یک یا چند ناحیه تحت درمان قرار بگیرد. در روش لیزر لیپولیز با استفاده از لیزر کم‌توان، غشاء سلول‌های چربی شکسته می‌شود در این روش سلول‌های چربی شکل کروی خود را ازدست‌داده و متخلخل می‌شوند. محتوای تری گلیسیرید آن‌ها آزاد شده و به درون مایع میان بافتی منتشر می‌شود. پس از آن تری‌گلیسیریدها وارد مسیرهای متابولیکی شده و به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد (FFA) تجزیه می‌شوند. پس از آن بدن می‌تواند از آن‌ها به‌عنوان یک منبع انرژی استفاده نماید. در مطالعات بالینی بی‌طرفانه‌ای که انجام شده و با استفاده از تصاویر سونوگرافی، ثابت شده پس از هر جلسه درمانی به میزان ۲۰ درصد از چربی‌های بدن کاهش می‌یابد. در مقایسه با عمل جراحی لیپوساکشن و تکنیک‌های اولتراسوند برای لاغری شکم و پهلوها، با توجه به نتایج مشابهی که دربر دارد، لیزر لیپولیز بیشتر مقرون به‌صرفه است. مزیت لیزر لیپولیز نسبت به رژیم غذایی و ورزش بیشتر است، زیرا که در طی موارد ذکر شده، چربی کل بدن کاهش می‌یابد، اما چربی برخی از مناطق بدن دست نخورده باقی می‌ماند. برنامه درمان برای هر فردی به‌صورت منحصر به فرد طراحی می‌شود. معمولاً نواحی مورد نظر به مدت ۱۵ دقیقه تحت لیزر لیپولیز (با طول موج ۹۴۰ نانومتر) قرار می‌گیرند. بدین ترتیب لایه‌های عمیق‌تر چربی نیز تحت تأثیر قرار گرفته و باعث می‌شود مسیرهای طبیعی شیمیایی بدن تحریک شوند. درنتیجه ذخایر چربی آزاد شده به مصرف سلول‌ها می‌رسد.

کوچک کردن شکم و سایر اندام ها با لیزر لیپولیز باعث ایجاد واکنش غیره طبیعی در بدن نمی‌شود. همچنین بافت‌های اطراف مانند سلول‌های پوستی، عروق، اعصاب مجاور و یا اندام‌های حیاتی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. لیزر لیپولیز برای كوچک كردن شكم و پهلو کاملاً بی‌خطر است. در مرحله ی دوم درمان، معمولاً ناحیه مورد نظر به مدت ۳۰ دقیقه مجدداً تحت لیزر (پرتوهای لیزری قرمز رنگ با طول موج ۶۵۰ نانومتر) قرار می‌گیرند که در پی آن بدون ایجاد کوچک‌ترین درد یا ناراحتی، بافت‌های چربی تحت تحریک‌های زیستی قرار می‌گیرند. بیشتر کلینیک‌های لاغری در جلسه درمانی خود تنها از یک طول موج (۶۵۰ نانومتر) به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه استفاده می‌کنند. لیزر لیپولیز در همه انواع پوست‌ها و مناطقی که در آن چربی‌ها، ناخواسته ذخیره شده‌اند، انجام می‌شود. شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت‌های عادی روزمرهی خود بازگردید. حتی پس از یک جلسه ی درمان، نتایج آن کاملاً قابل مشاهده است. شما تغییر سایز بافت چربی را مشاهده خواهید کرد. ما به معنای واقعی کلمه می‌توانیم اندام شما را متناسب و خطوط بدن شما را برجسته سازیم. در طی ۴۵ دقیقه درمان از ۶۸ دیود لیزری ژاپنی (۱۲ پد) با طول موج دوگانه استفاده می‌گردد. درمان لیزر با طول موج دوگانه می‌تواند لایه‌های زیر جلدی و عمیق‌تر چربی را هدف قرار دهد و محتویات چربی آن‌ها  را آزاد سازد. همه بیماران ما می‌توانند نتایج قابل اندازه‌گیری را بعد از هر جلسه درمانی مشاهده نمایند. به‌طور معمول با هر درمان لاغری شکم، می‌تواند حدود ۲ الی ۴ سانتی متر کاهش یابد. یک دوره درمانی شامل ۸ الی ۱۰ جلسه درمان است که طی ۴ ای ۵ هفته انجام می‌شود. تقریباً ۲ جلسه درمانی در هر هفته. ما تغییرات ایجاد شده در چربی‌ها را از طریق کولیس دیجیتال، در هر جلسه درمانی در پرونده بیمار ثبت می‌کنیم.

مزایای لیزر لیپولیز


 • عدم نیاز به بیهوشی
 • عدم ایجاد اسکار یا جای زخم
 • عدم نیاز به بستری شدن
 • بدون عوارض جانبی

لیزر لیزر لیپولیز یک روش درمانی است که از لحاظ علمی تأیید شده و برای تجزیه چربی‌های زیر جلدی بکار می‌رود. لیزر لیپولیز کاملاً بدون درد و غیرتهاجمی می‌باشد. جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن است که به کمک آن سایز چربی‌های شکم و نواحی اطراف آن به میزان قابل ملاحظه‌ای هم در زنان و هم در مردان کاهش می‌یابد. کسانی که از چربی‌های بدفرم و موضعی رنج می‌برند و رژیم غذایی و ورزش در آن‌ها موفقیت‌آمیز نبوده است، می‌توانند از مزایای این روش درمانی بهره‌مند گردند. شما از طریق مشاوره با یکی از متخصصان ما، پاسخ تمام سؤالات خود را در خصوص لیزر لیپولیز به دست خواهید آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۷۷۸۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

در مقایسه با کاهش وزن طبیعی، لیزر لیپولیز چگونه است؟


همان‌طور که گفته شد، مزیت لیزر لیپولیز در تحریک و آزادسازی تری‌گلیسیرید از سلول‌های چربی نهفته است. بدن انسان همانند یک ماشین تولید کننده انرژی است. این ماشین با مصرف سوخت (کالری) موجود در خود، آن را تبدیل به انرژی می‌کند. همچنین می‌تواند انرژی اضافی خود را (به‌عنوان تری گلیسیرید در سلول‌های چربی) ذخیره کرده و در مواقعی که نیاز دارد، (با تجزیه ‌تری‌گلیسیرید ذخیره شده) از آن‌ها استفاده نماید.

چالشی که در این فرایندها وجود دارد این است که گاهی اوقات بدن انرژی بیش‌تر از مورد نیاز خود را از آن در سلول‌های چربی ذخیره می‌کند. در نتیجه اندازه فیزیکی بافت چربی‌های فرد افزایش می‌یابد. بنابراین، لیزر لیپولیز از طریق هدف قرار دادن این ذخیره انرژی بیش از حد، باعث آزاد شدن چربی‌ها از طی یک مسیر طبیعی و کاهش سایز چربی‌ها می‌شود.

چربی‌ها کجا می‌روند؟


فرایند تجزیه چربی‌ها برای لاغری شکم و پهلو از طریق لیزر لیپولیزر در تصویر نشان داده شده است.

9

لیزر لیپولیز برای چه کسانی مناسب است؟


نمی‌توان شخص خاصی را کاندیدای ایده‌ال لیزر لیپولیز محسوب نمود. نشان داده شده لیزر لیپولیز برای انواع بدن‌ها مؤثر می‌باشد. به‌طور معمول، افرادی سریع‌ترین و بهترین نتیجه را می‌گیرند که به‌طور منظم ورزش انجام داده، و بیش از حد دچار چاقی نشده باشند. لیزر لیپولیز برای کسانی که نمی‌توانند از طریق رژیم غذایی و یا ورزش، رسوبات چربی موضعی خود را کاهش دهند، و جهت لاغری شکم بسیار مناسب می‌باشد.  بیمارانی که واقعاً می‌خواهند نتایج لیزر لیپولیز خود را به حداکثر ممکن برسانند، باید تلاش کنند که از یک سبک زندگی سالم برخوردار شوند، آن‌ها باید به مقدار کافی آب بنوشند و از تغذیه سالم و ورزش بهره‌مند گردند. برای شروع از دست دادن چربی‌ها، لیزر لیپولیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

موارد منع استفاده از لیزر لیپولیز به شرح زیر است:

 • زنان باردار و مادران شیرده
 • بیماران زیر سن ۱۸
 • استفاده از دستگاه‌های ضربان ساز و یا کاشتن هر دستگاه الکتریکی پزشکی در بدن
 • ابتلای به صرع
 • موارد شدید ابتلای به دیابت
 • اختلالات شدید تیروئید، کبد، اختلالات قلبی یا سرطان
 • اختلالات لنفاوی

همه بیماران از طریق مشاوره اولیه، سلامت فعلی‌شان بررسی شده و در صورت وجود منع استفاده، به آن‌ها اطلاع داده خواهد شد.

سوالات رایج


انتظار چه مواردی را باید داشته باشم؟

شما می‌توانید در یک موقعیت راحت قرار گرفته و به استراحت بپردازید. متخصص لیزر لیپولیز پدهای لیزر را جهت لاغری شکم و پهلو و دیگر مناطق ،  بر روی مناطق مورد نظر قرار می‌دهد. در فواصل زمانی ۱۰ دقیقه‌ای، شما به استراحت خواهید پرداخت می‌توانید مطالعه کنید یا موسیقی گوش دهید.

پس از درمان چه اتفاقی می‌افتد؟

شما به‌راحتی می‌توانید پس از هر جلسه درمانی، به فعالیت‌های عادی روزمره خود باز گردید. به یاد داشته باشید: لیزر لیپولیز روشی بی‌خطر، غیرتهاجمی، بدون درد و یا عوارض جانبی می‌باشد. مهم است پس از درمان به‌طور منظم به انجام ورزش و نوشیدن مقدار زیادی آب بپردازید تا از حداکثر نتیجه درمان بهره‌مند گردید.

سرعت نتایج چگونه است؟

اغلب بیماران نتیجه قابل مشاهده‌ای را پس از اولین جلسه درمان مشاهده خواهند کرد. درمان استاندارد برای لاغری شکم و پهلو شامل سه جلسه درمانی ۲۰ الی ۳۰، هفته‌ای یک بار به مدت ۳ هفته می‌باشد. اگر بلافاصله پس از درمان به مدت ۱۰ دقیقه، از دستگاه ویبراتور (دستگاه لرزاننده بدن) استفاده شود، بسیار مؤثر خواهد بود.به این پست امتیاز دهید.
لاغری شکم و پهلوها با لیزر لیپولیز
۵ از ۱ رای

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme